Cvičení

Chcete snížit svoji váhu, zpevnit a zeštíhlit tělo? Doporučuji cvičení Pilates a Aqua aerobik. Od září 2012 cvičíme pravidelně Pilates každé pondělí a čtvrtek od 17,30 – 18,30 hod. v malé tělocvičně na gymnáziu v Trutnově. Aqua aerobik vždy v pondělí od 19,00 – 20,00 hod. v trutnovském bazénu.  Cvičte s námi!!!

Sport a pohyb byl, je a bude nezbytná součást mého života. Od roku 1999 se profesionálně věnuji aerobiku, dance aerobiku, bodystylingu, aqua aerobiku, strečinku a v současné době nejvíce cvičení Pilates, které považuji za nejúžasnější cvičení všech dob.

Rozhlédneme-li se na ulici kolem sebe, je jasné, že obezita a nadváha postihuje stále více lidí. Obezita představuje jedno z největších zdravotních rizik dnešní doby a s ní souvisí další zdravotní problémy (cukrovka, kardiovaskulární onemocnění, vysoký cholesterol, krevní tlak, karcinomy tlustého střeva).

Krom výše uvedených zdravotních komplikací způsobuje obezita také psychické poruchy. Obézní člověk se v dnešní společnosti kladoucí důraz na zdravého, atraktivního a v zaměstnání výkonného jedince může cítit méněcenně.
Každý by se měl nad svým životním stylem zamyslet a začít ho zavčas měnit k lepšímu. Ne, až když mu lékař diagnostikuje některou z výše uvedených vážných chorob. K tomu je nutný pravidelný pohyb a vyvážená strava s dostatečným příjmem živin. Nutností je naučit se orientovat v potravinách na trhu a nenechat se zlákat klamavou reklamou, která z 99 % propaguje nevhodné potraviny.

Pokud si nevíte rady se změnou Vašeho životního stylu, vyplatí se kontaktovat odborníka .Výživový poradce Vám  pomůže  v oblasti redukce hmotnosti a vhodných pohybových aktivit.

Měření InBody

Lékařsky certifikovaný přístroj InBody R20, v oblasti výživového poradenství nejpřesnější analyzátor složení lidského těla. +více

Pilates

Účinná metoda cvičení, zaměřená na posílení problematických partií (hýždě, břicho, boky, stehna). Pilates nevyčerpává, ale dodává enerii. +více

Aqua Aerobik

Aerobní cvičení ve vodě za doprovodu hudby, zaměřené na zvýšení fyzické kondice, redukci váhy a posílení kardiovaskulárního systému. +více

Pobyty se cvičením

Sportovně-relaxační pobyt plný slunce, moře a zábavy na Makarské riviéře v Chorvatsku. +více